ТОВ «Роберт Бош Лтд» і Trembita PR стають партнерами

Агенція Trembita PR розпочинає співпрацю з українським представництвом провідного світового постачальника технологій та послуг, компанією «Роберт Бош Лтд». Організація є частиною Bosch Group та функціонує в Україні з 1993 року.

Коментарі 1233

У рамках трирічної співпраці команда Trembita PR працюватиме над посиленням позицій бренда в українському медіа-просторі, а також зміцненням знань про продукти портфеля «Роберт Бош Лтд» у суспільстві.

Зона відповідальності PR-команди поширюється на розробку комунікаційної стратегії, впровадження креативних рішень, а також надання консалтингових послуг по просуванню продуктів п'яти департаментів компанії.

До складу Bosch Group входить компанія Robert Bosch GmbH і близько 440 дочірніх і регіональних компаній в 60 країнах. Світова мережа виробничих, інженерних і торгових мереж Bosch охоплює майже всі країни світу. Основою для майбутнього зростання компанії є її інноваційна сила і сталий розвиток. 72 600 співробітників в області досліджень і розробок, а також близько 30 000 розробників програмного забезпечення задіяні в проєктах у 126 підрозділах компанії Bosch по всьому світу. Компанія динамічно розвивається і, у той же час, не ігнорує глобальні екологічні проблеми такі як зміна клімату та забруднення повітря, у вирішення яких робить значні інвестиції. 

«Співпраця з Bosch - це одночасна експертиза на декількох ринках. Нашу команду мотивує те, що «Роберт Бош Лтд» в першу чергу інноваційна компанія, яка не боїться сміливих ідей і нових форматів контент-мейкерства. Підкуповує і те, що компанія шалено багато зусиль витрачає на соціальні проекти, забезпечує допомогу тим, кому це потрібно, креативно і дуже зворушливо піклується про свій колектив. Попереду велика кількість масштабних і мікро проєктів і ми бажаємо сприяти їх реалізації ", - розповідає керуючий партнер Trembita PR Денис Камишев.

«В Україні компанія «Роберт Бош Лтд» успішно розвивається вже більше 27 років і щорічно демонструє позитивну динаміку обігу. У світі компанія тримає курс на інноваційність та сталий розвиток. Bosch - це технології, які «Винайдені для життя». В Україні  ми підтримуємо це кредо, не забуваючи про соціальну складову бізнесу. У співпраці з Trembita PR маємо план реалізувати велику кількість проєктів, які вкотре підкреслять інноваційні гени та «добре серце» бренду», - коментує Генеральний директор компанії «Роберт Бош Лтд» Віталій Бульда.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода