Toyota припиняє виробництво у РФ, але з ринку не йде

Японський автовиробник Toyota припиняє виробництво в Росії - завод компанії в Шушарах (Петербург) пропрацював 15 років. Про це пише "Комерсант" із посиланням на джерела.

Коментарі 1538
Фото: depositphotos.com
Фото: depositphotos.com
За словами співрозмовників газети, автоконцерн так і не зміг налагодити постачання комплектуючих до РФ.

"Тепер майданчик буде законсервований і згодом, можливо, проданий, але випуск Toyota на ньому не відновиться. Буде оптимізовано й московський офіс концерну: його співробітникам та штату заводу запропонують підвищені компенсації - від 12 окладів", - кажуть джерела.

При цьому компанія не йде з РФ.

Останні місяці - з початку березня - завод автоконцерну в Шушарах перебував у простої через логістичні труднощі після початку повномасштабної війни в Україні. Нинішнє рішення пов'язане з неможливістю відновити ритмічні постачання, зазначають співрозмовники.

Імпорт автомобілів бренду в РФ припинено.

На майданчику в Петербурзі випускалися моделі Camry та RAV4. Потужності було розраховано на випуск 100 тис автомобілів на рік.

"Для власників автомобілів Toyota і Lexus нічого не зміниться: компанія продовжить надавати післяпродажне обслуговування. Крім того, це рішення не торкається роботи дилерської мережі", - пише видання з посиланням на джерела.

За матеріалами Економічна правда
Обговорити з іншими читачами:
Погода