Третій рік поспіль Лінія магазинів EVA стає переможцем конкурсу «Вибір року»

Лінія магазинів EVA стала переможцем міжнародного конкурсу «Вибір року» у номінації «Магазини краси та здоров’я року»

Коментарі 2535
Міжнародний фестиваль-конкурс «Вибір року» – щорічна премія, яка вже 20 років поспіль визначає найкращі товари та послуги за рейтингом споживчих вподобань. Методика визначення товарів та послуг №1, розроблена компанією Fеstivals International (USA), дає комплексну оцінку позиції товару, послуги та компанії-виробника на ринку. Всеукраїнське дослідження споживчих вподобань проводить міжнародна маркетингова компанія Ipsos в Україні.

Свою першу нагороду у цьому міжнародному конкурсі у профільній номінації «Магазини краси та здоров'я року» Лінія магазинів EVA отримала в 2018 році. Підтвердила свій успіх у 2019-му і ось третя нагорода та медаль «Вибір року‑2020», яка є атрибутом товарів №1 в Україні. Відзнака допомагає привернути увагу споживача як біля полиці, так і у цифрових каналах комунікації. Зокрема, 64% споживачів звертають увагу на медаль, а 24% обирають лідерський бренд.

При формуванні переможного балу враховувалось опитування представників професійної спільноти, а також експертного журі, до складу якого входили учасники, що представляють бізнес- та інтернет-асоціації, профспілки, спілки, органи державної влади, медіа та рекламну спільноту.
Для нашої компанії кожна нагорода вагома, але отримати третю поспіль перемогу на конкурсі «Вибір року» та ще в рік пандемії і локдауну - дорогого вартує. Для нашої команди це свідчення успішності компанії, яка змогла в цей рік відкрити 87 нових магазинів. А для наших клієнтів це свідчення стабільності Лінії магазинів EVA, яка попри кризу і карантин залишається кращим магазином краси і здоров’я 2020 року

говорить виконавча директорка Лінії магазинів EVA Ольга Шевченко.

Нагадаємо, у листопаді 2019 року Лінія магазинів EVA перемогла у двох номінаціях галузевої B2B премії BestRetailProject. Нагороду «Retail-прорив року» EVA отримала як мережа з найбільш динамічним розвитком та найбільшою кількістю відкритих магазинів за рік: з вересня 2018-го по вересень 2019-го року було відкрито 175 магазинів.

За матеріалами прес-релізу.

Обговорити з іншими читачами:
Погода