Тримайтеся – спокуса кешбеком

У жовтні компанія «Епіцентр» перша серед українських ритейлерів надала своїм покупцям, користувачам мобільного застосунку, унікальну можливість для планування покупок - вибір категорій зі збільшеним відсотком кешбеку на картку «Вигода»

Коментарі 1366

Щомісяця користувачі мобільного додатку Епіцентру можуть обрати три категорії товарів із п’яти та отримувати збільшений відсоток балів на карту Вигода у ТЦ «Епіцентр» та в інтернет-магазині epicentrk.ua. При цьому категорії та відсоток балів буде оновлюватися щомісяця в розділі кешбек. Там же учасники програми можуть бачити історію нарахування балів і використовувати їх, повертаючи гроші за обрані покупки.

Механіка дуже проста – завантажуй, обирай, купуй з карткою ВИГОДА як тобі зручно: при скануванні віртуальної картки ВИГОДА з додатку, при пред’явленні пластику або за номером телефону. Кількість покупок необмежена.

До прикладу, у грудні, власники картки «Вигода» можуть обрати три категорії з п”яти, що дозволить економити до 15%: подарунки, товари новорічного ярмарку, велика побутова техніка, дрібна побутова техніка, посуд та текстиль.

На сьогодні ринок кешбеків насичений, особливо в банківській сфері,-зауважує Христина Мельникович, фахівець управління лояльності Епіцентр. - Але в сфері ритейлу ми перші! Легка механіка, вражаючий асортимент для  покупки онлайн або офлайн, а також емоційна складова МОПС - агент супер – можливостей - ми прагнемо зосередити вибір покупців саме на Епіцентрі для планування новорічних покупок.

Загалом Епіцентр пропонує покупцям понад пів мільйона найменувань товарів, з них в онлайні.

  • Інноваційні технології сучасного суспільства відіграють важливу роль у соціокультурній комунікації. А тому компанія «Епіцентр» щоразу прагне дарувати незабутні емоції, дивувати та зацікавлювати покупця, -розповідає Ірина Шинкаренко, заступник голови ТОВ «Епіцентр К» з реклами та маркетингу.  Ми вже стали  значно ближчі, на відстані одного кліку у смартфонах наших покупців і продовжуємо впроваджувати нові функції.

Нагадаємо, в травні мережа Епіцентр анонсувала своїм клієнтам мобільний додаток. З появою мобільного додатку користуватись карткою «Вигода» стало ще зручніше, адже тепер вона є у новому цифровому форматі.  Купувати товари online, отримувати цікаві пропозиції та інформацію про акції, історію покупок та нараховані бали — тепер все під рукою, а точніше — у смартфонах користувачів. Для авторизації у додатку потрібно лише ввести номер телефону. Користувачі мобільного додатку будуть першими дізнаватися про актуальні акції в мережі «Епіцентр».

За матеріалами прес-релізу.

Обговорити з іншими читачами:
Погода