Це просто WOGOOOНЬ! Нова креативна платформа для мережі заправок WOG від TABASCO

Команда TABASCO представила нову креативну платформу «WOGонь» для національної мережі автозаправних комплексів WOG.

Коментарі 2629

Бренд WOG відомий багатьом українцям якісним пальним, турботливим обслуговуванням, смачною їжею та найкавовішою кавою! Бо компанія «горить» власною справою, продуктами й послугами, які вона надає своїм споживачам. Той випадок, коли небайдужість бренду та бажання постійно покращуватись робить небайдужими й клієнтів, які отримують приємні емоції під час взаємодії з автозаправками WOG! 

Ось чому саме емоції стали основою для нової креативної платформи «WOGонь». Знайомлячись з кожним новим продуктом чи послугою від WOG, споживачі отримують новий позитивний досвід та подумки говорять собі: «Ну, це просто WOGонь!». А іноді навіть не лише подумки!

Геннадій Карлінський, директор з маркетингу мережі АЗК WOG:

«Для того, щоб бренд був lovemark, вже недостатньо просто продавати якісне пальне чи пригощати, можливо, найсмачнішою кавою в країні. Бренд має надихати, розважати та дарувати емоцію. Реалізуючи цю кампанію,  команда WOG спільно з агенцією спробували підкреслити продукти, за які клієнт вже не перший рік голосує гаманцем. Наповнити ці продукти новими змістами та підкреслити унікальний клієнтський досвід».

Креативна ідея була втілена у серії відеороликів під назвою «Хот-дог», «Мегакава» та «Mustang». Ані землетрус, ані собака, ані бешкетна дитина не здатні відволікти героїв сюжетів від задоволення! Задоволення, яке вони отримують від послуг та продуктів WOG! Бо все, що робить WOG - це WOGонь!

 video
 video
 video
 video
 video

Олег Завгородній, Associate Creative Director TABASCO:

«На перший погляд, поєднання заправок та вогню є небезпечним. Та якщо воно й небезпечне, то хіба що для конкурентів, бо на WOG і справді все вогонь! Ми просто констатуємо реальність, що вшита у назву бренду, в його ДНК».

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода