Це ж було вже! Lazarev.agency вдруге змагається за «інтернет-Оскар» The Webby Awards

Дизайн-агенція диджитал-продуктів Lazarev. вже другий рік поспіль здобуває номінацію найвищої інтернет-нагороди The Webby Awards. Цьогоріч компанія змагається за перемогу в категорії «Корпоративні комунікації».

Коментарі 1331
Голосування вже розпочалося і триватиме до 20 квітня включно.

Номінантом на премію став клієнтський проєкт Lazarev.agency — вебсайт для Web3 спільноти, Kin Foundation. Він і претендує на перемогу в категорії «Корпоративні комунікації».

Цей же проєкт отримав Honoree (почесну відзнаку) в категорії “Найкраще використання технології Web3».
 Web design for Kin Ecosystem
Цьогорічна номінація на The Webby Awards стала для Lazarev. другою за рахунком. У 2022 агенція вперше була номінована й здобула премію за власний вебсайт у категорії «Професійні послуги та промоушн».

У цьому році команда також вірить у свій проєкт і в те, що двічі в одну річку все ж увійдеш. Тому агенція готова позмагатися за перемогу й сподівається на підтримку українців.

“Минулого року ми вже довели світові, що українські креативні команди створюють продукти, варті світових нагород. Те, що наша агенція потрапила в шортліст вдруге, дало нам зрозуміти, що команда виросла й наші зусилля дають скажений результат. Зараз ми просимо українців знову підтримати Lazarev. голосом” — Кирило Лазарєв, засновник і CEO Lazarev.agency.

The Webby Awards — це найпрестижніша щорічна премія у сфері онлайн-проєктів і цифрових медіа. Її проводять з 1996 року, щоб нагороджувати кращі проєкти з усього світу. У спільноті дизайнерів премію ще називають «інтернет-Оскаром».

Цього року на конкурс The Webby Awards надійшло майже 14 000 заявок з понад 70 країн планети.

Як проголосувати:

Підтримати Lazarev.agency на The Webby Awards ви можете, виконавши наступні кроки:

→ перейдіть за посиланням на The Webby Awards;

→ знайдіть Kin Foundation та натисніть “VOTE”;

→ знову натисніть “SIGN UP TO VOTE”;

→ зареєструйтеся через Facebook, Twitter або email (у такому разі не забудьте підтвердити свій голос через лист-підтвердження);

→ готово, ваш голос враховано!

За матеріалами пресрелізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода