Центр громадського здоров’я та креативне агентство ANGRY показали, як виглядають найстрашніші маски на Хелловін

Спеціально до Хелловіну, який святкують в ніч проти 31 жовтня, Центр громадського здоров’я МОЗ України разом із креативним агентством ANGRY підготували серію яскравих плакатів, які закликають молодь носити захисні маски.

Коментарі 1671

“Пандемія коронавірусу продовжує набирати оберти. Статистика показує, що майже щодня кількість нових випадків зростає: за 29 жовтня було зафіксовано 8 312 українців інфікованих вірусом SARS-CoV-2. Цією кампанією ми ще раз хочемо звернути увагу населення, передусім, молоді, що вірус зовсім поряд, а дієві інструменти захисту прості — захисна маска у місцях скупчення людей, дотримання соціальної дистанції, миття рук та використання дезінфікуючих засобів. Будьте відповідальні, адже лише разом ми зможемо зупинити пандемію”, — зазначив Ігор Кузін, в.о. Генерального директора Центру громадського здоров’я МОЗ України.   

На трьох плакатах зображені люди з Хелловінським «злим» виразом обличчя: вони кривляються, гогочуть і ричать. Текст на плакаті: Найстрашніша маска на Хелловін». 

«Ідея побудувалася на простому спостереженні: цей Вечір усіх святих, мабуть, перший Вечір усіх святих, коли приз за найстрашнішу маску дістався б тому, хто її не носить. Сподіваюся, і останній», – коментує плакати Сергій Малик, креативний директор ANGRY.  

Серію плакатів розмістили біля популярних клубів, барів і пабів Києва.

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода