Цього святкового сезону споживачі будуть витрачати більше на їжу та напої і менше на подарунки

Огляд очікуваних витрат споживачів на цей святковий період.

Коментарі 3796
  • Чверть (23%) споживачів повідомили, що планують витратити більше на їжу і напої цього святкового сезону в порівнянні з минулим роком, у той час як 17% зазначають, що витратять менше.
  • В інших категоріях, таких як подарунки, товари для дому, меблі та подорожі, частка споживачів, які витрачають менше, перевищує тих, хто витрачає більше.

За даними компанії Kantar, очікується, що цього святкового сезону споживачі будуть витрачати більше на їжу та напої і менше на подарунки, товари для дому, меблі та подорожі.

Чверть (23%) споживачів повідомили, що планують витратити більше на їжу і напої цього святкового сезону в порівнянні з минулим роком, у той час як 17% зазначають, що витратять менше. Таке зростання більш характерне для сімей з дітьми (31% витрачають більше) у порівнянні з господарствами, де є одна доросла особа (11%).

В інших категоріях частка споживачів, які витрачають менше, перевищує тих, хто витрачає більше. Наприклад, 16% стверджують, що вони будуть витрачати на подарунки більше цього року, а 26% зазначають, що витратять менше.

Незважаючи на поступове відновлення деяких туристичних брендів, очікується, що більшість споживачів витратять менше на подорожі цього року – зокрема так стверджують 39%. І цей показник зростає до 69% у Китаї та 55% у Сінгапурі.

Усе це відбувається на фоні того, що невпевненість споживачів та ситуація, що склалася унаслідок пандемії COVID, потенційно впливатимуть на цьогорічні витрати. Наприклад, деякі споживачі хочуть провести цей рік масштабніше і яскравіше, ніж 2020-ий, який був доволі приземленим, у той час як інші просто хочуть побути вдома.

Проте святкова реклама, якій вдається пробитися до споживачів, може принести короткострокові і довгострокові результати, особливо якщо бренди візьмуть до уваги більш актуальні тенденції, такі як усе важливіша роль електронної торгівлі та досвіду клієнтів. Наприклад, третина (35%) споживачів зазначають, що їм більше подобається купувати продукти онлайн.

Переклад матеріалу підготувало бюро перекладів та локалізації Workogram.

Фото: https://depositphotos.com.

sostav.ua

Обговорити з іншими читачами:
Погода