Туристична кампанія воскрешає Венеру Боттічеллі за допомогою штучного інтелекту

Міністерство туризму Італії перетворило знамениту «Венеру» Боттічеллі на сучасного інфлюенсера (і було засипане критикою).

Коментарі 1044
Міністерство туризму Італії вирішило підтримати головну героїню знаменитої картини Ботічеллі «Народження Венери» (яка отримала сучасний вигляд за допомогою ШІ), щоб висвітлити туристичну кампанію, яка була піддана критиці з боку шанувальників мистецтва, які охарактеризували її виконання як жахливо неохайне.

У рекламному ролику, який є центральною віссю нової кампанії Міністерства туризму Італії, Венера Боттічеллі смакує піцу перед озером Комо, робить селфі на площі Сан-Марко у Венеції або позує на велосипеді перед римським Колізеєм.
 video
Відео є частиною кампанії вартістю 9 мільйонів євро, кінцевою метою якої є продаж туристичних переваг Італії по всьому світу, яке розробило агентство Armando Testa.

У кампанії під гаслом «Italia. Open to meraviglia» (Італія, відкрита для чудес), Венера Боттічеллі підкреслює «красу, гастрономію, музику, гостинність і мистецтво» її рідної країни.

Експертам мистецтва та широкому загалу, однак, анітрохи не сподобалося перевтілення відомої Венери Боттічеллі як сучасного впливового діяча, і гібридний слоган «Італія, відкрита для чудес», де, ймовірно, досить невміло змішані англійська та італійська.

Міністерство туризму також стало жертвою публічних насмішок після того, як дізналося, що воно не зареєструвало Інтернет-домен, з яким мала бути пов'язана кампанія, як повідомляє The Times.
Обговорити з іншими читачами:
Погода