Твій смART: Як за допомогою Xiaomi 11 Lite 5G NE можна побачити красу

Бренд Xiaomi відомий своїми технологічними продуктами у всьому світі. Нещодавно компанія презентувала новий смартфон – Xiaomi 11 Lite 5G NE, а креативне агентство TABASCO створило рекламну кампанію на підтримку цієї моделі.

Коментарі 2577

Новий Xiaomi 11 Lite 5G NE – це ультралегкий і тонкий смартфон, він отримав корпус товщиною всього 6,81 мм і вагою 158 г. Пристрій пропонує найкращу у своєму класі зйомку за допомогою основної камери на 64 Мп, надширококутної камери на 8 Мп та телемакрокамери на 5 Мп. Фронтальна камера на 20 Мп, у свою чергу, дозволяє знімати селфі відмінної якості. Модель представлена у чотирьох стильних колірних рішеннях: Truffle Black, Bubblegum Blue, Peach Pink, Mint Green та Snowflake White.

Але крім того, що смартфон став гаджетом, за допомогою якого люди багато в чому сприймають світ і його красу, він поступово трансформувався в елемент іміджу споживача. А створення власного стилю – це своєрідне мистецтво. На цьому інсайті і сфокусувалася команда TABASCO. Смартфони стали частиною мистецтва формування образу, адже їхня візуальна складова на сьогодні не менш важлива, ніж технічні характеристики самого гаджета. Це елемент стилю, яким кожен доповнює свій образ, як художник. Це твій смART!

 video

Артем Гусєв, Associate Creative Director TABASCO:

«Смартфон став художнім інструментом, за допомогою якого можна зробити своє життя яскравішим, додати до нього фарб, розширивши спектр власних можливостей. См_арт_фон, який сам є частинкою краси. Тому наша команда вирішила показати, як за допомогою Xiaomi 11 Lite 5G NE можна побачити свою красу та все, що нас оточує, абсолютно по-новому».

Ніколь Ліу, маркетинг-менеджер Xiaomi Ukraine:

«Модель Xiaomi 11 Lite 5G NE – одна з найпопулярніших у нашій лінійці. Вона орієнтована на людей, які шукають флагманські характеристики та з особливою увагою ставляться до стилю. Основне завдання нашої комунікації – показати дизайн смартфона. Стиль – це дуже індивідуальне поняття, тому для Xiaomi було важливо співпрацювати саме з локальною агенцією, яка зможе не лише донести технічні характеристики, а й розповісти про унікальність пристрою з урахуванням української культури».

На основі колажу з елементами різних стилів було створено креативну комунікацію, яка транслює ідею індивідуальності стилю кожного зі споживачів. А в новій лінійці смартфонів Xiaomi 11 Lite 5G NE споживач точно зможе підібрати варіант, який ідеально доповнить його стиль.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода