Twitter офіційно додає подкасти на свою платформу

Додавання подкастів є частиною планів компанії надати користувачам «універсальний, персоналізований аудіопункт».

Коментарі 1361
Соціальна мережа оголосила, що інтегрує подкасти у свою платформу як частину нової вкладки Spaces. Оновлена вкладка Spaces і додані подкасти будуть доступні англомовної аудиторії з усього світу на iOS і Android. Про це повідомляє TechCrunch.

Редизайн представляє персоналізовані центри для користувачів під назвою «Станції», які групують вміст на основі різних тем, як-от новини, музика, спорт тощо. Рекомендації базуватимуться на темах і людях, за якими стежить користувач.

Користувачі Twitter матимуть доступ до персоналізованого вибору прямого ефіру та записів Spaces. У хабах також будуть представлені найпопулярніші подкасти з усього світу. Коли користувач натрапляє на подкасти, він може оцінити подкаст як великий або великий палець вниз, щоб повідомити Twitter, чи цікавий йому вміст.

«Інтеграція подкастів у Spaces, де аудіорозмови відбуваються в Twitter, — це ще один спосіб, яким ми продовжуємо інвестувати у творців аудіо. Щоб зробити це простим та інтуїтивно зрозумілим способом, який дозволяє слухачам просто натиснути «Відтворити» та продовжити, ми почали з переробленого аудіодоступу у вкладці «Простори», — йдеться в повідомленні Twitter у блозі.

За даними Twitter, 45% людей, які користуються Twitter у США, також щомісяця слухають подкасти, тож тепер компанія автоматично пропонуватиме подкасти, щоб допомогти користувачам знайти вміст на основі тем, які їх цікавлять.

Також найближчим часом Twitter планує розгорнуть функцію подкастів для настільних комп’ютерів.

За матеріалами https://ms.detector.media
Обговорити з іншими читачами:
Погода