Twitter працює над функцією платежів

Twitter почав подавати заявки на отримання регулюючих ліцензій у США та розробляти програмне забезпечення, необхідне для впровадження платежів на платформі

Коментарі 739
Twitter почав подавати заявки на отримання регулюючих ліцензій у США та розробляти програмне забезпечення, необхідне для впровадження платежів на платформі, оскільки Ілон Маск шукає нові джерела доходу для розвитку бізнесу, пише Financial Times.

В Twitter почали розробляти архітектуру, необхідну для полегшення платежів на платформі, з невеликою командою, повідомили два джерела.
Кроки щодо платежів через сайт є важливою частиною плану Маска з відкриття нових потоків доходів. 

Рекламний бізнес Twitter з річним оборотом у $5 млрд обвалився з того часу, як Маск купив платформу за $44 млрд у жовтні, і маркетологи висловили стурбованість з приводу управління та модерації контенту.

Маск сказав, що хоче, щоб Twitter пропонував фінтех-послуги, такі як однорангові транзакції, ощадні рахунки та дебетові карти, в рамках генерального плану із запуску «всеосяжного додатка», який включає обмін повідомленнями, платежі та комерцію. 

Команда Twitter розробляє сховище для зберігання та захисту даних, а також просуває нормативні перевірки, потрібні перед запуском платіжного сервісу. У листопаді Twitter зареєструвався в Міністерстві фінансів США як платіжна система, згідно з нормативними документами

За словами джерел, тепер він також почав подавати заявки на отримання деяких державних ліцензій, які будуть потрібні для запуску. Інші будуть подані найближчим часом, сподіваючись, що ліцензування в США буде завершено протягом року, сказало одне з джерел. Потім компанія прагне розширення для отримання дозволів регулюючих органів на міжнародному рівні, додали джерела.

За матеріалами Forbes.ua
Обговорити з іншими читачами:
Погода