Twitter видалятиме облікові записи неактивних користувачів

Twitter видалить облікові записи користувачів, які не заходили на свою сторінку протягом кількох років. Про це повідомив власник соціальної мережі Ілон Маск (Elon Musk).

Коментарі 722
Маск додав, що активні власники соціальної мережі можуть відзначити зниження кількості своїх передплатників.

"Ми видаляємо облікові записи, які не виявляли жодної активності кілька років, тому ви, можливо, побачите зниження кількості своїх передплатників" , - написав Маск на своїй сторінці в соціальній мережі.

Згідно з угодою користувача, користувач Twitter повинен входити в свій обліковий запис хоча б раз на 30 днів, щоб уникнути її видалення через тривалу бездіяльність.

Раніше Маск пригрозив передати обліковий запис некомерційної організації National Public Radio іншої компанії після того, як та відмовилася публікувати контент через свої 52 офіційні стрічки в соціальній мережі на знак протесту проти рішення Twitter маркувати її обліковий запис як державний.

Минулого місяця Twitter позбавив синьої галочки верифікації облікові записи багатьох тисяч користувачів, включаючи знаменитостей, журналістів та політиків.

Маск зробив процедуру верифікації частиною платного сервісу підписки Twitter Blue. За його словами, це дозволить знизити кількість ботів та фейкових акаунтів у соціальній мережі.
Обговорити з іншими читачами:
Погода