Twitter здобув першу перемогу в суді над Маском

Канцелярський суд штату Делавер, що розглядає справу, погодився пришвидшити її розгляд на вимогу соцмережі.

Коментарі 1225
Голова Канцелярський суд штату Делавер, суддя Кетлін Сент-Джей МакКормік призначила розгляд справи Twitter проти Маска на п’ять днів у жовтні замість двох тижнів у лютому, як просив мільярдер. Про це повідомляє Bloomberg. Рішення знаменує першу перемогу компанії у справі по примушенню мільярдера до виконання своїх зобов’язань по купівлі Twitter.

«Реальність така, що тривалі затримки загрожують неминучою шкодою компанії», — заявила суддя. Термін розгляду справи майже збігається із вимогами Twitter, адже компанія пропонувала почати судові засідання у вересні, посилаючись на нищівний вплив невизначеності, що створює для компанії вихід Маска з угоди.

Після винесення рішення акції Twitter підскочили на 5,4%. У Нью-Йорку вони торгувалися на рівні 39,32 долара, підвищившись на 2,4%. З того дня, як у середині травня Маск написав у Twitter, що угода «припинена», акції впали на 22%. Угода компанії з Ілоном Маском передбачає купівлю за ціною в 54,20 долара за акцію, але вже через два тижні після оголошення про придбання акції стали падати й жодного разу з того часу не наблизилися до цього рівня.

В цілому юридичні експерти оцінюють справу Twitter проти Маска як програшну для бізнесмена. Згідно з угодою про викуп, мільярдер зобов’язаний завершити її протягом двох днів після виконання всіх технічних умов. За даними адвокатів компанії Twitter, цей процес буде завершений на початку вересня.

За матеріалами detector.media

Обговорити з іншими читачами:
Погода