У Balbek Bureau створили онлайн-конструктор для відбудови хат на Київщині

Команда архітектурного бюро Balbek Bureau представила онлайн-конструктор RE:Ukraine Villages для відбудови будинків Київщини зі збереженням їхньої автентики.

Коментарі 743
“Мета проєкту RE:Ukraine Villages від архітектурної майстерні balbek bureau – зберегти сформований органічний образ українських сіл та не дати стерти його типовою забудовою”, – кажуть у Balbek Bureau.
 video
Скориставшись безкоштовним онлайн-конструктором, можна отримати готову інструкцію з відбудови житла, що включають плани, креслення і рекомендації щодо оздоблювальних матеріалів.

Для цього треба обрати географічне розташування будинку, метраж і планування, вид покрівлі, веранди чи вікон, а також колір і матеріали, з яких варто звести будівлю.
Загалом є понад 200 мільйонів варіантів будинків, 12 планувальних рішень та близько 70 унікальних компонентів, а також набір оздоблень і кольорів, притаманних Київщині. Ось приклад.

Також конструктор стане у пригоді й тим, хто збирається будувати сільське житло з нуля і шукає готове планувальне рішення, кажуть у Balbek Bureau.

За матеріалами https://bzh.life/
Обговорити з іншими читачами:
Погода