У чому ж секрет неймовірної краси українок?

Розслідування провів AdShot Creative у новій рекламі Карсил

Коментарі 955

Українки завжди завжди славилися своєю красою та здоров’ям, вміли дбати про себе та використовували знання про цілющі секрети нашої природи. Але сучасні українські жінки не відстають, а може й перевершують пращурок своєю красою. І найбільший секрет цього фантастичного дару – здорова та сильна печінка.

Здогадуючись про цей секрет, AdShot Creative створили рекламу для відомого гепатопротектора Карсил.

Карсил – сучасний препарат, що використовує надзвичайні властивості рослинного компоненту силімарину, захищає печінку від токсинів і допомагає її відновленню, а тому сприяє гарному зовнішньому вигляду, додає сил й енергії у повсякденному житті.

Креативна команда AdShot Creative:

«Розробляючи ідею для реклами Карсил, ми надихалися не тільки красою українських дівчат та жінок, але й неймовірною стійкістю українських традицій. Щоб показати природні компоненти препарату та підкреслити його вплив на здоров’я і зовнішній вигляд, ми поринули в атмосферу фольклорної України та вдало поєднали її з сучасними українськими реаліями. Лікарські трави, які давали силу нашим пращурам, перевтілюються та розкриваються в сучасній медицині, а з поєднанням високих технологій їхній ефект підсилюється у десятки разів. Наша реклама дуже душевна, атмосферна, а головне надихає, вона підкреслює красу українських жінок, здоров’я печінки, що надає Карсил, та естетику українських традицій».

Марина Знаєвська, маркетинг директор «Софарма Україна»:

«Карсил – один з топових препаратів компанії, тому для нас було важливо створити не просто інформаційну рекламу, яка розкаже про продукт, а розкрити особливості та філософію бренду, показати, що Карсил – це про справжню українську красу. Ідея з використанням етнічних мотивів та чарівністю українських традицій одразу нам відгукнулась, у її реалізації ми побачили баланс між здоров’ям, природністю та красою – істинне зображення Карсилу».

 video

Client – Софарма Україна

CEO – Сусана Халілова

Head of marketing – Марина Знаєвська

Product manager – Сергій Примак

Agency – AdShot Creative

Creative Group Head – Володимир Деніс

Copywriter – Аліса Давиденко

Account Director – Катерина Скибиляк

Production&Postproduction – AdShot Production

Director&DOP – Сергій Рудь

Producer – Олександр Ковтун

Production designer – Світлана Єрмакова

Style – Анна Образцова

​За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода