У Фокстрот реалізували проєкт #ротаФокстрота у рамках кампанії «Сміливість»

119 співробітників компанії, які вступили до лав Збройних сил України та Територіальної оборони, стали символічною «ротою» Фокстрота.

Коментарі 1788

З перших днів війни всеукраїнська мережа Фокстрот долучилася до допомоги армії та волонтерам, організувала гуманітарну допомогу та центри для переселенців. А також підтримала ініціативу працівників, які пішли добровольцями в армію та тероборону.

Найбільша кількість захисників України, що служать у ЗСУ та ТРО, – співробітники управління продажів. Це, зокрема, директори магазинів, продавці-консультанти, сервіс-менеджери, комірники та вантажники з різних куточків країни. Є серед них і 2 жінки, які також наразі несуть службу в армії.

«Замість бейджа-візитівки – шеврон ЗСУ, замість робочого комп’ютера – зброя в руках. Це про нашу фокстротівську «сотню». Географія – скрізь: від Херсона до Львова і від Ковеля до Конотопа. Пишаємося колегами! Після нашої перемоги ми обов’язково зберемося і особисто потиснемо руку кожному», – додав Олексій Зозуля, CEO Фокстрот.

На підтримку фокстротівців-захисників у соцмережах компанії регулярно публікуються дописи під тегом #ротаФокстрота.

Розповідаються історії колег, таких, як Владислав. У мирний час він починав свій професійний шлях з посади супервайзера, керував магазином Фокстрот у Дніпрі. А  наразі служить в одному з підрозділів ТРО, підпорядкованому ЗСУ.

Стала відомою завдяки спецпроєкту #ротаФокстрота історія Олега – директора одного з магазинів мережі у Львові. Для нього Фокстрот – перша і єдина компанія, в якій він працює. У 2014-му був добровольцем в АТО, а після служби повернувся до роботи. Не раз був відзначений як кращий працівник мережі. У лютому 2022 року знову пішов на службу в ЗСУ, щоб боронити нашу державу.

Не залишив байдужим підписників допис про Вадима із Новомосковська – одного з найкращих продавців мережі Фокстрот, який у 2022 році посів верхівку рейтингу результатів роботи співробітників. Працівник із 20-річним досвідом, завжди вражає клієнтоорієнтованістю і професійністю. Наразі Вадим в теробороні та символічно носить позивний FOX.

Проєкт #ротаФокстрота став частиною міжнародної комунікаційної кампанії про українську сміливість. У відеороліку «Сміливість – це Україна! #braveukraine»  Фокстрот зібрав найголовніші принципи, якими керується з початку війни задля наближення перемоги: сміливість працювати в бойових умовах, стати на захист Батьківщини і підтримувати один одного.

 video
За матеріалами пресрелізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода