У Genesis привітали співробітників креативними валентинками

В IT-компанії Genesis привітали співробітників із Днем святого Валентина тематичними листівками для кожного напряму — розробка, тестування, маркетинг, аналітика, дизайн і комунікації.

Коментарі 1517

Валентинки отримали учасники професійних комʼюніті в екосистемі Genesis — груп, що обʼєднуть спеціалістів однієї сфери. Таких спільнот у компанії 10: для продакт-менеджерів, аналітиків, фронтенд-, бекенд-розробників, DevOps-інженерів, гейм-девелоперів, маркетологів, дизайнерів, пірників та QA-спеціалістів. Разом вони обʼєднуть понад тисячу співробітників.

Кожна з листівок відображає певний інсайт тієї чи іншої професії. Наприклад, «Моя любов до тебе не має багів» — для QA-спеціалістів або «Ти — CSS для мого HTML» — для фронтенд-розробників.

«Ми згадали, як раніше перед святом купували валентинки у канцелярських магазинах і скільки захоплення в нас це викликало. Хотілося створити той самий романтичний настрій і виразити любов до наших співробітників найблільш зрозумілими для їхньої професії словами», — кажуть у компанії.

За матеріалами пресрелізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода