У Google Maps з’являться нові функції, що полегшать планування подорожей

У Google Maps з’являться нові функції, що полегшать планування подорожей

Коментарі 1367
Частково нові можливості вже доступні, але повне оновлення навігаційного додатка відбудеться за декілька тижнів.Google, яка нещодавно анонсувала зміни для посилення конкуренції з Instagram та TikTok, додала до Google Maps три нові функції. Про це повідомляє TechCrunch.

Перша функція – це об’ємні фото з висоти майже 100 відомих памʼяток у Барселоні, Лондоні, Нью-Йорку, Сан-Франциско та Токіо. За словами представників компанії, це перший крок до запуску запланованого «іммерсивного перегляду» туристичних маршрутів, де штучний інтелект поєднає мільярди знімків вулиць високої чіткості, супутникових та аерофотознімків. Іммерсивний перегляд також включатиме види всередині приміщень та інформацію, таку як трафік та погода, нанесені на карту. Термін запуску цієї функції невідомий.

Друга функція – можливість обмінюватися із друзями своїми геоданими, а третя – деталізація велосипедних маршрутів, що можна прокладати в Google Maps. Зокрема, в застосунку будуть з’являтися попередження про інтенсивність автомобільного трафіку по маршруту, підказки про призначення дороги (головна, другорядна, велосипедна смуга тощо), а також повідомлення про перешкоди, як-от круті пагорби чи сходи.

Функція огляду з повітря та сповіщення про місцеперебування вже доступні на iOS та Android для користувачів із всього світу. Оновлена інформація для велосипедистів з’явиться найближчими тижнями.

За матеріалами detector.media

Обговорити з іншими читачами:
Погода