У Google назвали дату презентації смартфонів Pixel 7 та годинників Pixel Watch

Компанія Google нарешті розкрила дату презентації цьогорічних новинок – смартфона Pixel 7 та свого першого розумного годинника Pixel Watch. Чекати лишилось недовго

Коментарі 1124
Компанія вже розсилає запрошення на свою подію. Цікаво, що оголошення про дату з'явилося лише за день до аналогічної від Apple.

Коли покажуть Pixel 7Цьогорічна осіння презентація відбудеться 6 жовтня о 10 ранку за східним часом (18:00 за київським).

Завдяки травневому заходу I/O, де анонсували різні ґаджети, ми знаємо, що цього разу представлять смартфони Pixel 7 і 7 Pro на новому поколінні чипа Tensor, перший розумний годинник Pixel Watch, який очікували від компанії ще минулого року, а також, судячи з невеликого тизера, навушники Pixel Buds. Крім того, традиційно зі смартфонами нас чекає нова версія операційної системи – Android 13. Раніше ми писали, чого очікувати від неї.
Яких-небудь подробить про пристрої наразі мало.

Дизайн смартфона зміниться лише незначною мірою. У травні компанія показала як виглядатиме задня панель. У старшої моделі одна з камер буде відокремлена від двох інших, формуючи таким чином своєрідну букву "i". Багатства кольорів цього разу очікувати не варто. Компанія вже розкрила, що Pixel 7 вийде в чорному, білому і жовтому, а 7 Pro – в чорному, білому і зеленому кольорах. Варто зазначити, що раніше в мережі з'являлися чутки про ще одну, третю, модель в серії. Однак неясно, якою вона може бути – ще більш преміальною, ніж Pro-версія, чи навпаки, більш бюджетною, ніж a-серія.

Про розумні годинники Pixel Watch інформації більше. Ми також точно знаємо, як вони будуть виглядати не лише завдяки тому, що бачили рендери у травні на Google I/O, а й тому, що раніше хтось із працівників компанії забув прототип у ресторані. Його знайшли, але годинник виявився неробочим, тому в результаті оцінити вдалося лише корпус. На думку автора огляду, це "найзручніший годинник, що він коли-небудь бачив", адже "здається набагато тоншим, ніж можна було б припустити за габаритами". У порівнянні з Galaxy Watch "здається, що їх на руці взагалі немає".

Що стосується характеристик Pixel Watch, то сама компанія розповіла, що вони отримають старий процесор SoC Exynos 9110 від Samsung, який вийшов в 2018 році. Ємність акумулятора складе всього 300 міліампер-годин. Оперативної обіцяють 1,5 гігабайта, а постійної – 32 гігабайти.

Годинник Google Pixel Watch на комп'ютерних рендерах / Фото Google
За матеріалами tech.24tv.ua
Обговорити з іншими читачами:
Погода