На фестивалі “Республіка” виступить гендиректор “Укрзалізниці”, рокер Бальчун

Цього року фестиваль “Республіка” вже всьоме відбудеться у Кам’янці-Подільському на початку вересня.

Коментарі 5084
У 2016 році масштаби фестивалю вражають: вже анонсовано виступи понад 100 виконавців, які розмістяться на п’яти сценах фестивалю. Ми зібрали сім фактів про фестиваль, які переконають вас туди поїхати.
Це буде вже сьомий фестиваль “Республіка”. Однак лише втретє сцена буде розташована безпосередньо всередині Кам`янецької фортеці. На перших двох Республіках у 2011 та 2012 роках сцени були всередині мурів, потім фестиваль виріс і місця для всіх охочих стало надто мало, головну сцену перенесли за мури.

У 2016 році на фестивалі буде аж 5 сцен, на яких виступатимуть понад 100 виконавців.

Після шестирічної перерви на сцені “Республіки” возз’єднається Камянець-Подільський гурт “Пропала Грамота”. Його лідер Павло Нечитайло, входить в прогресивний дует Zapaska. Перші 30 осіб, що прийдуть на фестиваль у костюмах покемонів отримають безкоштовні квитки. Також під час фестивалю організатори обіцяють перенести легендарну гру Pokemon Go з віртуальності у реальність.

На головній сцені “Республіки” виступить гендиректор “Укрзалізниці” Войцех Бальчун разом зі своїм гуртом Chemia. Він відомий не тільки як ефективний реформатор, але й лідер одного з найбільш успішних та гастролюючих рок-гуртів Польщі.
Спільно з посольством Швейцарії в Україні у Камянці-Подільському буде створено великий мурал. Тема малюнку поки тримається в секреті, однак побачити готовий результат можна буде вже на фестивалі 1-4 вересня.
Окрім більш звичних для фестивалів подібного формату рок-гуртів, у 2016 році на “Республіці” також можна буде почути зовсім не типові стилі музики: баллади Віктора Павліка, Арсена Мірзояна, фрік-кабаре Dakh Daughters, неординарно-нецензурний Курган feat, саркастичних Хамерман знищує віруси та багато іншого.
За метеріалами https://ngp-ua.info
Обговорити з іншими читачами:
Погода