У Києві відкриється виставка «Тіло та Місто» талановитих художниць Катерини та Тетяни Очередько

06 лютого о 15.00 у виставковому просторі Хабу «Культурний гараж» (м. Київ, вул. Миколи Грінченка, 18) відбудеться відкриття нової персональної виставки «Тіло та Місто» відомих українських митців, членів Національної спілки художників України Тетяни та Катерини Очередько.

Коментарі 2045

На відкритті на вас чекає авторська екскурсія та приємне спілкування. В експозиції представлені нові живописні роботи та графіка проєкту OCHEREDKO ART TWINS. В рамках роботи виставки  пройдуть публічні заходи, лекції та майстер-класи за участі авторів. Зокрема - авторська екскурсія 12 лютого о 15:00 та аукціон, де можна буде придбати роботи художниць,  13 лютого о 15:00.

Ця подія розпочне новий виставковий сезон 2022 року від Центру розвитку культури міста  “Київ Культурний” у Креативному Хабі «Культурний гараж»  і продовжуватиметься до 28 лютого 2022 року.  Години роботи: з 11:00 до 19:00 з вівторка до неділі, понеділок – вихідний. Вхід на виставку – вільний*. Захід відбуватиметься з дотриманням усіх протиепідемічних норм.

Про виставку:

Виставка складається з живописних робіт та графіки з  різноманітними техніками друку: офорт, ліногравюра, шовкографія, монотипія. Роботи, створені протягом багатьох років, поділяються на дві серії:

  • “Тіло” - серія робіт Катерини Очередько. Художниця виражає ідею, що життя – це справжня насолода, це відчуття дотику, відчуття ейфорії та лише справжні емоції, а сучасна людина настільки звикає до масок, якими жонглює задля прагматичних результатів, що часто забуває про себе справжнього, віддаляючись від особистих цілей та справжніх мрій і щасливого життя.
  • “Місто” - роботи Тетяни Очередько,  що створені на основі вражень, отриманих під час подорожей Європою, які залишилися в приємних спогадах. Тетяна особливу увагу приділяє спостереженню за простором, що оточує, за самим життям міста, його змінами, перебудовами. Які емоції воно породжує в серці, що лишається у спогадах, а що тьмяніє та зникає.

Про авторів:

Сестри Очередько – лауреати всеукраїнських та міжнародних виставок, члени Національної спілки художників України. Мають особливу популярність в Європі після створення понад 200 робіт для колекції Кіпрського музею сучасного мистецтва. Отримали нагороду «Silver Key Honor Award» від Кіпрського музею сучасного мистецтва. Митці брали участь у роботі кіностудії Break Thru Films - у створенні першого в світі повнометражного анімаційного фільму, намальованого вручну олійними фарбами, про життя та смерть Вінсента Ван Гога «З любов’ю, Вінсент». Фільм був номінований на премію Оскар та Золотий глобус. Обидві майстрині працювали над мозаїчним оформленням інтер’єру Спасо-Преображенського Собору в м. Києві. В 2012 році отримали за цю роботу нагрудний знак-відзнаку Митрополита Київського Предстоятеля Української Православної Церкви Володимира. Роботи художниць прикрашають колекції українських та європейських колекціонерів.

Що: виставка «Тіло та Місто»

Де: Хаб «Культурний гараж» м. Київ, вул. Миколи Грінченка, 18

Коли: з 6 по 28 лютого 2022

Організатор: Центр розвитку культури міста «Київ Культурний» Kyivcultural.com

Куратор: Олена Прокопенко

Слідкуйте за новинами проєкту на сторінках в соцмережах та на сайті Kyivcultural.com:
https://www.facebook.com/KyivCultural

та події в фб https://www.facebook.com/events/902560160452520/

*Вхід за наявності негативного ПЛР-тесту на COVID-19 або експрес-тесту на визначення антигена строком дії 72 години; або «зеленого» COVID-сертифікату або документу про одужання.

Обговорити з іншими читачами:
Погода