У Києві встановили котохату з утилізованих рюкзаків

Унікальний дім, виготовлений з утилізованих рюкзаків сервісу доставки Rocket створили у партнерстві з благодійним фондом Япомога. Будинок має дев’ять «квартир», де котикам буде затишно і зручно. ⠀

Коментарі 1205

Котохатку встановили на Лівому березі Києва, де за ним слідкуватимуть небайдужі люди. Точна адреса місця не розголошується задля безпеки пухнастих. Раніше в соціальній мережі Rocket проводили конкурс на пошук місця для облаштування котохати. Переможець конкурсу отримав промокод на 500 грн.

Ідея проєкту пов’язана з ребрендингом сервісу доставки їжі Rocket (ех-Raketa) і необхідністю утилізації рюкзаків зі старими логотипами.

«У зв'язку зі зміною назви, старі рюкзаки стали неактуальними. Саме в цей момент з нами зв'язалися колеги з Япомога з ідеєю зробити котохату. В результаті, цей проєкт об'єднав відразу декілька місій: благодійну (допомога безпритульним котикам) і екологічну (дати друге життя рюкзакам). Ми вже готуємося масштабувати цей проєкт і робити аналогічні котохатки для інших міст»‎, — коментує Альона Андрієвська — Offline&B2B Marketing Lead.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода