У Києві запустили бота-краудфандера

Соціальний проект Vegan City запустив бота, який займається краудфандингом.

Коментарі 2668

Vegan City впроваджує рослинне меню у київських закладах, а 10% із чеку такого замовлення VeganCity_Bot  передає на еко-проект Kinder Gardens – озеленення територій біля дитячих садочків.

Як фондувати:

1. Замовити страви з VeganCity-меню (усі ресторани-учасники проекту позначені на мапі: http://vegancity.family/)

2. Сфотографувати чек свого веган-замовлення

3. Надіслати фото в Telegram VeganCity_Bot  (http://t.me/Vegan_City_bot)

«Тобто страви їси ти, а донейтить ресторан. Така от співпраця клієнта і ресторану, результатом якої є благодійність. Всі чеки підв’язуються до клієнта, тобто чат-бот тішить его, адже показує, скільки конкретно коштів було перераховано завдяки тобі», – пояснюють активісти.

Наразі система з ботом діє не у всіх закладах проекту, у першу чергу її підтримали молодіжні кафе й ресторани, які погодилися протестувати таку інновацію.

Коли назбирується необхідна сума, команда купує саджанці та спільно із ГО «Кедри України» організовує акцію висадки дерев біля дитячих садочків. Разом із самими дітьми, до речі. На перші гроші, зібрані чат-ботом, вже почали висаджувати міні-ботсад на території садочка «Ластівка».

«Плануємо у цьому році засадити повністю цей садок, а ще закласти з дітками городик, навчити їх вирощувати свої овочі, встановити компостер і навчити компостувати харчові відходи», – анонсують в Kinder Gardens.

«Для Vegan City підтримка такого проекту є цілком логічною, адже й рослинний спосіб харчування ми популяризуємо, у першу чергу, з метою турботи про довкілля. Наш спосіб популяризації – зручний сервіс. Бажання їсти смачну, здорову та етичну їжу буде більше, якщо є зручна навігація закладами; фондувати на дерева буде більше бажання, якщо за тебе все зробить бот. До речі, наш бот може також забронювати столик», – підсумовують активісти.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода