У кожному домі має бути тепло і затишок

Агентство TWIGA Ukraine розробило рекламну кампанію для «Нафтогаз України».

Коментарі 2051

З 1 травня в Україні має запрацювати роздрібний ринок газу, коли споживач зможе обирати між кількома постачальниками – у кого купувати газ. Компанія «Нафтогаз України» активно працювала над створенням усіх систем і процесів, необхідних для прямої роботи з побутовими споживачами – системи обслуговування клієнтів, білінгу, управління продуктами і клієнтським досвідом.

І у рекламній кампанії можна було б розповісти про це, але була обрана інша стратегія. Справа в тому, що при будь-яких обставинах «Нафтогаз України» стабільно забезпечує всю країну газом. Із року в рік. Незважаючи ні на що. У кожному домі має бути тепло і затишок – саме таке повідомлення стало головним для цієї кампанії. А в ситуації, коли весь світ сидить на карантині – це повідомлення стало ще більш важливим і актуальним.

У роликах, які більше схожі на маленькі фільми, – ми впізнаємо прості та кумедні сюжети з нашого життя. Історія про молоду пару і цуценя. Про вечерю у мами. Про романтичний вечір, який ... Втім, ми не будемо розповідати все. Сідайте зручніше і дивіться самі. Бережіть себе і своїх близьких. А газ і тепло – завжди будуть у вашому домі. «Нафтогаз України» подбає про затишок!

 video
 video
 video

Команда проекту TWIGA Ukraine:

Юрій Горбачевський — Creative Director
Генадій Чернега — Copywriter
Ганна Рибалка — Executive Director
Вікторія Боровецька — Account Manager
Арут Аршакян — Producer
Максим Ксьонда — Film Director

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода