У Кувейті представили ведучу новин, створену на основі ШІ

Візуальний образ Федхи репрезентує різноманіття аудиторії.

Коментарі 966

Кувейтське медіа Kuwait News представило ведучу новин, створену за допомогою штучного інтелекту. Видання опублікувало відео із компютеризованою ведучою у Twitter, повідомило The Guardian.

«Я Федха, перша ведуча у Кувейті, яка працює зі штучним інтелектом у Kuwait News. Яким новинам ви віддаєте перевагу? Давайте почуємо вашу думку», — сказала вона арабською мовою.

Заступник головного редактора кувейтського медіа Абдулла Бофтайн заявив, що цей крок є перевіркою потенціалу штучного інтелекту пропонувати «новий та інноваційний контент».

За його словами, у майбутньому Федха зможе озвучувати новини з кувейтським акцентом для акаунта Kuwait News у Twitter, який має 1,2 мільйона підписників.

«Федха — це популярне давнє кувейтське ім’я, яке відноситься до срібла… Ми завжди уявляємо роботів сріблястого або металевого кольору, тому ми поєднали це», — сказав Бофтейн, пояснюючи вибір імені ведучої.

Її світле волосся та очі мають відобразити різноманітне населення багатої нафтою країни, яке складається з кувейтців та емігрантів, додав Бофтейн.

За матеріалами detector.media
Обговорити з іншими читачами:
Погода