У липні українці купували більше спортивного одягу та взуття

Продажі спортивного взуття в компанії INTERTOP Ukraine у липні 2020 зросли майже на 36% у грошовому еквіваленті проти аналогічного періоду минулого року, водночас продажі туфель просіли на 4%.

Коментарі 1331
Така динаміка демонструє зміни у стилі життя людей, поглиблені карантинними обмеженнями: популярність здорового способу життя та спрощення загальноприйнятих стандартів щодо одягу. Люди обирають взуття, що буде максимально зручним, але водночас виглядатиме стильно.

Збільшення попиту відбилося і на структурі продажів INTERTOP Ukraine: частка спортивного взуття минулого місяця склала близько 40%, натомість на категорію туфель припадає лише до 10%. Однією з причин популярності спортивного взуття цього літа є мінливі погодні умови. Кросівки, кеди або сліпони — взуття, у якому буде комфортно і в спеку, і в дощ, і під час раптового похолодання.

Втім, ріст простежується не тільки щодо спортивного взуття, але й одягу та аксесуарів. Загалом продажі товарів спортивних брендів у грошовому еквіваленті зросли більше ніж на 30% у порівнянні з результатами липня 2019 року.

Значно вплинули на вибір споживачів карантинні обмеження. Віддалена робота, гнучкий графік, вивільнення часу на заняття спортом, популярність активного відпочинку на природі та скасування культурних заходів спричинили зміни у літньому гардеробі українців цьогоріч. Попит на формальний одяг та взуття за таких умов суттєво зменшується. Таким чином, локдаун посприяв подальшому розвитку та вкоріненню глобального тренду на спортивний стиль.

Athleisure (від athletic — спортивний та leisure — відпочинок) — мода на стильні та практичні речі зі спортивних колекцій, які можна носити як протягом дня, так і вдягати на тренування. Виняткова зручність і функціональність спортивних речей зумовила ріст попиту на одяг та взуття, дизайн яких більш універсальний. Бренди своєю чергою стали додавати до спортивних колекцій стильні повсякденні речі, поступово розмиваючи межу між модою та практичністю.

Більшість трендів виникають та застарівають, натомість спортивний стиль став втіленням сучасного ритму життя і навряд чи швидко вийде з моди. Офісний дрес-код спрощується, дедалі популярнішими стають регулярні заняття спортом, а одяг та взуття зі спортивних колекцій є доречними в будь-яких ситуаціях: на роботі, під час прогулянки містом або пробіжки та навіть на вечірці.

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода