У листопаді з українських автосалонів виїхало 8,6 тисяч авто

Минулого місяця в Україні зареєстрували 8 600 нових авто на загальну суму 270 млн доларів. Серед цих авто найпопулярнішою моделлю був корейський кросовер Kia Sportage.

Коментарі 2986

Кросовери та позашляховики зайняли 79% ринку нових авто у листопаді. Частка машин, які обладнані дизельними моторами, становила 24% ринку. Середня ціна кожного зареєстрованого автомобіля перевищила 31 000 доларів, якщо не враховувати вартості додаткового обладнання та опцій, – йдеться у повідомленні сайту з продажу автомобілів RST.ua.

Kia був найпопулярнішим брендом минулого місяця. В Україні зареєстрували 1 250 таких автомобілів на суму 25 млн доларів. Кросовер Kia Sportage – найпопулярніша модель листопада, яка покрила 13% продажів. Крім Sportage часто купували Renault Duster і Toyota RAV4.

Порівняно з жовтнем поточного року, минулого місяця в Україні збільшились продажі нових автомобілів на 10%. Але якщо порівнювати із листопадом минулого року, то кількість зареєстрованих нових автомобілів збільшилась на 20%. А впродовж 11 місяців 2021 року в Україні уже зареєстрували 91 900 нових автомобілів.

Нагадаємо, у жовтні в Україні зареєстрували 7 850 нових авто на загальну суму 255 млн доларів. Серед марок тоді найбільше продажів отримала Toyota, а кросовер Kia Sportage став бестселером серед моделей.

Фото: https://depositphotos.com.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода