У листопаді значно зросли маркетингові бюджети

Огляд глобальних маркетингових бюджетів за медіа у період від червня до листопада 2021 року.

Коментарі 3398

- У листопаді значно прискорилося зростання маркетингових бюджетів унаслідок розширення в Азійсько-Тихоокеанському регіоні.

- Таке пришвидшене зростання було виявлене у всіх шести медіа, які відстежувалися, причому бюджети на зовнішню рекламу і телебачення продемонстрували найбільші показники у порівнянні з жовтневими даними.

За останніми даними Індексу світового маркетингу (ІСМ) WARC Data, зростання маркетингових бюджетів у світі значно прискорилося у листопаді.

ІСМ – це щомісячний показник стану маркетингової галузі у світі, розроблений WARC на основі поточних умов, визначених практикуючими спеціалістами. Значення індексу вище 50.0 вказує на зростання, у той  час як нижче 50.0 – на зниження. Практикуючі спеціалісти, що беруть участь в опитуванні, отримують повний аналітичний звіт.

У листопаді загальний обсяг бюджетів досягнув індексу 65,3, що перевищило темпи зростання у вересні та жовтні. Таке пришвидшене зростання було виявлене у всіх шести медіа, які відстежувалися, причому бюджети на зовнішню рекламу і телебачення продемонстрували найбільші показники у порівнянні з жовтневими даними.

Швидші темпи розвитку маркетингу в листопаді спричинені стрімким збільшенням бюджету в Азійсько-Тихоокеанському регіоні, яке навіть випередило американські показники. За даними останнього звіту, в Європі спостерігаються найшвидші темпи зростання, і цей показник залишається сталим з вересня.  

За останніми прогнозами WARC Data, витрати на рекламу збільшяться на 23,8% у 2021 році та складатимуть 771 млрд. дол. Подальше зростання на 12,5% та 8,3% прогнозується відповідно на 2022 та 2023 роки. Очікується, що лідером такого розвитку стане реклама у сфері електронної торгівлі.

Індекс світового маркетингу  – це унікальний щомісячний показник стану маркетингової галузі у світі.

Якщо ви зараз працюєте у власників брендів, ЗМІ, креативних та рекламних агенціях  та інших організаціях, пов’язаних з маркетинговою галуззю, ми б хотіли, щоб ви взяли участь у нашому опитуванні. Учасники отримують повний звіт.

Переклад статті виконало бюро перекладів та локалізації Workogram.

Фото: https://depositphotos.com.

sostav.ua

Обговорити з іншими читачами:
Погода