У Ініціативи «Чисте небо» новий керівник

З 25 травня 2020 року Громадську спілку «Ініціатива" Чисте небо"» очолить В'ячеслав Мієнко, директор по GR в групі 1+1 media, який з 2013 року відповідає в 1+1 media за проект по боротьбі з піратством і захист контенту групи. Заступником керівника Ініціативи стане Микола Фаенгольд, в.о. керівника дивізіону Digital & PayTV StarLightMedia. Нинішній директор ГС «Ініціатива "Чисте небо"» Катерина Федорова залишає проект за згодою сторін.

Коментарі 1802

«Співпраця з таким професіоналом, як Катерина, — це унікальний досвід, за який ми дуже їй вдячні. Завдяки нашій спільній роботі ми змогли досягти значних успіхів у просуванні культури легального споживання контенту та протидії розкраданню контенту, яке поки, на жаль, все ще має місце на медійному ринку. За три роки ми залучили до кримінальної відповідальності не одного пірата, який в обхід законодавства заробляв на українських громадянах, пропонуючи їм вкрадений контент медіагруп. Ми пишаємося, що прищепили багатьом громадянам звичку отримувати аудіовізуальну продукцію легальним шляхом. Адже саме завдяки таким нескладним і не дуже ресурсовитратним, у порівнянні з практиками інших європейських ринків, діям українське телебачення, кінематограф та інші медійні напрямки можуть активно розвиватися і пропонувати споживачам ще більш якісні продукти», — прокоментував В'ячеслав Мієнко.

«За ці три роки Ініціативи" Чисте небо "під керівництвом Катерини Федорової вдалося зробити ряд системних і конструктивних галузевих кроків. Розпочато співпрацю з фінансовою системою, продовжені і розширені проекти з Міністерством економічного розвитку і торгівлі. Допомогу від "Чистого неба" отримували не тільки правовласники в частині захисту свого контенту, але і рекламодавці —  для них був створений сервіс blacklists.org.ua. StarLightMedia завжди вважав захист контенту і розвиток легального онлайн-перегляду важливим для майбутнього національної креативної індустрії і вкладав в це багато ресурсів. Ми вдячні Катерині за її віру в ідею боротьби з крадіжками контенту і за її роботу в Ініціативі», — каже Микола Фаєнгольд.

Федір Гречанінов, Директор зі стратегічного розвитку Медіа Групи Україна говорить: «Діяльність Ініціативи "Чисте небо "сприяла багатьом позитивним змінам, які відбулися на українському медіаринку в частині боротьби з піратством: зміна законодавства, інше ставлення до піратських ресурсів відповідальних рекламодавців та глядачів. Безумовно, ми не можемо говорити про те, що піратство переможене. Ймовірно, ніколи остаточної перемоги і не буде, так само, як і з іншими правопорушеннями. Ми можемо тільки боротися за те, щоб поліпшити ситуацію, щоб змінити картину. За останні роки таке зрушення, безумовно, було зроблене».

«Ініціатива “Чисте небо” — чудовий проект з правильною і важливою місією, проект про цінність, справедливість, розвиток. Мені вдалося не тільки втілити для нього кілька корисних сервісів і партнерств, а й побачити результат. Щоб змінити світ, потрібно почати з себе та переконувати інших на своєму прикладі, тому боротися з піратством повинні не тільки правовласники, у яких крадуть, а й рекламодавці, банки, вендори обладнання, інтернет-, ТВ- і хостинг-провайдери: всі ті, хто тим чи іншим способом можуть брати участь у розвитку бізнесу злодіїв. А головне — користувач повинен задуматися та свідомо прийняти сторону. На даному етапі моє співробітництво з Ініціативою закінчується, мене чекають нові проекти, але принципи, якими я прагнула "заразити" всіх оточуючих, залишаються зі мною. Всім, з ким довелося познайомитися і попрацювати за останні кілька років, величезне спасибі!», — коментує Катерина Федорова.

Катерина очолювала Ініціативу останні 3 роки — з 2017 року. Завдяки її роботі до "Чистого неба" приєдналися такі компанії як Global Images Ukraine (українське представництво найбільшої цифрової медіаплатформи Getty Images), велика рекламна група Publicis Groupe, дослідницька компанія Gemius, індустріальне об'єднання правовласників і гравців рекламного ринку «Індустріальний телевізійний комітет», виробники сет-топ боксів Infomir. Катерина вела активну співпрацю з іншими об'єднаннями, що захищають права інтелектуальної власності — як українськими, так і зарубіжними: Українська антипіратська асоціація, Всеукраїнська рекламна коаліція, Телекомунікаційна Палата України, Асоціація музичної індустрії України, антипіратськими асоціаціями Польщі, Латвії, Голландії, Британії, Данії та іншими. Під керівництвом Катерини Ініціатива «Чисте небо» запустила та активно підтримує сервіс для рекламодавців і провайдерів blacklists.org.ua. У 2019 були підписані меморандуми про співпрацю з Міністерством розвитку економіки і сільського господарства, а також міжбанківської асоціацією ЕМА. Катерина разом з командою «Чистого неба» також провели соціальну кампанію #зачепило, спрямовану на кінцевого користувача.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода