У небі над Києвом пролетіли новорічні санчата

Напередодні зимових свят у небі над вечірнім Києвом помітили новорічні санчата. Казкове видовище створила компанія «Сільпо», щоб подарувати віру в дива кожному.

Коментарі 3170

Чарівний політ розпочався над «Охматдитом» — санчата зробили кілька віражів над корпусами, аби підтримати та розважити дітей, які вимушені зустрічати новорічні свята у лікарні. Потім санчата облетіли Київ, радуючи містян.

«На казковий настрій і новорічне диво чекають усі, однак чи не найбільше — діти в лікарнях. Тому всім маленьким пацієнтам «Охматдиту» ми подарували диво в небі та, звісно, смачні гостинці, — говорить Катерина Огуряєва, маркетинг-директорка «Сільпо». — А щоб хвиля магії накрила усіх-усіх, санчата облетіли місто, повітря над яким уже пахне глицею та мандаринами. За лічені дні до свят варто нагадати й дорослим, і малим, що дива трапляються, якщо вірити в них».

Згідно з опитуванням, прийдешні зимові свята — Новий рік та Різдво — люблять та святкують 98% громадян. Проте останнім часом, зокрема через пандемію коронавірусу, соціологи відмічають найнижчий рівень відчуття щастя у населення в порівнянні з 2015 – 2017 роками.

 video
За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода