У новому офісі та з новим сайтом – AMS agency готується до свого 5-тиріччя

У 2021 році AMS agency виповнюється 5 років. За цей час колектив компанії від одного співробітника (засновника) виріс у штат з пів сотнею фахівців. А кількість клієнтів вже наближається до сотні компаній з України, Молдови, Узбекистану та Швейцарії.

Коментарі 1197

У травні цього року агентство AMS переїхало в новий, більш просторий офіс в центрі Києва на вул. Жилянській. А в червні – представило користувачам новий сайт AMS.

"Сайт в наш час – це" одяг, за яким зустрічають", тому важливо, щоб він був красивим, доглянутим, зручним. А у випадку з агентством – ще й актуальним. Ми позиціонуємо себе як медійне агентство повного циклу з ключовою експертизою в digital, яке завжди на крок попереду, знає всі актуальні digital-тренди і вміє миттєво адаптуватися до нових технологій. Новий сайт краще відповідає такому позиціонуванню агентства. Друга причина, чому ми вирішили оновити сайт, полягає у зростанні кількості клієнтів і кейсів, про які ми хочемо розповісти", – пояснила owner AMS agency Марина Колесникова.

На старому сайті агентства не була передбачена можливість детально розповісти про проєкти та їх результати в цифрах. На новому сайті така можливість є. У розділі "Проєкти" можна знайти не тільки перелік клієнтів AMS, але і докладний опис завдань, механіку їх реалізації і результатів.

Новий сайт AMS має три мовні версії: українську, російську та англійську.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода