У парламенті хочуть передати управління «Голосом України» Апарату Верховної Ради

Визначивши вищим органом управління – управління справами Апарату Верховної Ради.

Коментарі 1266
Відповідний проект Постанови Верховної Ради України № 8355 «Про деякі питання унормування діяльності Державного підприємства «Редакція газети «Голос України» зареєстрував народний депутат Андрій Мотовиловець.

Автор проєкту посилається на Постанову Верховної Ради Української РСР від 16 жовтня 1990 року, відповідно до якої засновником газети «Голос України» є парламент, який і затверджував статут підприємства. Згодом парламент ухвалював ще кілька постанов.

Народний депутат вважає, що державне підприємство «Редакція газети «Голос України» необхідно передати до сфери управління Апарату Верховної Ради.

Відповідно до проєкту постанови управління Апарату парламенту має затвердити новий статут Державного підприємства «Редакція газети «Голос України» і матиме право на вчинення дій щодо здійснення державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб.

З ухваленням цього документу втратить чинність Постанова від 05 квітня 2011 року № 3173-VI «Про газету Верховної Ради «Голос України», яка передбачала, що управління справами Апарату Верховної Ради представляло інтереси засновника газети «Голос України» в частині фінансового і матеріально-технічного забезпечення видання газети «Голос України» та укладало договір з редакцією газети «Голос України» про підготовку, видання і розповсюдження газети.

За матеріалами Detektor.media
Обговорити з іншими читачами:
Погода