У Польщі школярі будуть вивчати комп'ютерну гру про виживання в місті під час війни

This War of Mine пропонує гравцям керувати персонажами, які намагаються вижити в місті під час війни.

Коментарі 1551
Комп’ютерна гра This War of Mine була додана до польської шкільної програми на позакласне читання. Про це повідомляє пресслужба Ради міністрів Польщі.

«Відеоігри є одним із ключових елементів сучасної культури, і хоча кілька десятиліть тому це здавалося малоймовірним, сьогодні – завдяки феноменальному розвитку технологій та поетиці ігор – вони можуть мати реальний вплив на наше життя. Включення ігор у систему освіти дозволяє передавати знання привабливим для учня способом, розвиваючи м’які навички та розширюючи межі уяви», – йдеться у повідомленні.

Також у Ради міністрів Польщі зазначили, що уряд і надалі буде рекомендувати «широко включати навчальні ігри в дидактичний процес учнів». Завантажити гру можна прямо на урядовому сайті.

This War of Mine був розроблений польською компанією 11 bit studios у 2014 році. Дії гри відбуваються під час облоги Сараєва в 1992—1995 роках, але розробники наголосили, що такі події можуть статися в будь-якому місті. Героями гри є звичайні мешканці міста, які намагаються вижити в кровопролитній війні. Основними проблемами під час гри для гравця є: брак провізії, дефіцит медикаментів, а також холод й озброєні мародери. Щоб виграти, персонажі повинні дотримуватися протрималися до перемир'я та приймати складні моральні рішення.

За матеріалами https://ms.detector.media/
Обговорити з іншими читачами:
Погода