У Польщі тестують біометричні платежі PayEye

У Вроцлаві роздрібна мережа Komputronik запроваджує біометричну систему оплати товарів. Тепер клієнти зможуть підтверджувати транзакції, просто подивившись на спеціальний eyePOS термінал

Коментарі 1141
Покупці, які купують ноутбуки, планшети, смартфони та аксесуари у філії польської роздрібної мережі тепер можуть оплачувати свої покупки за допомогою біометричної системи, що використовує комбінацію технологій розпізнавання райдужної оболонки ока та обличчя.

Щоб скористатися послугою, покупці спочатку завантажують біометричні дані своєї райдужної оболонки та обличчя, і прив’язують їх до своєї платіжної картки через програму системи на пристрої Apple або Android. Потім вони можуть оплачувати покупки в магазині, просто подивившись на біометричний зчитувач.

Щоб втілити креативну ідею в життя, компанія Komputronik використовує технологію компанії PayEye. В її основі лежить оновлений термінал для точок продажу, відомий як eyePOS 2.0. Він поєднує у собі можливість розпізнавати як обличчя, так і райдужну оболонку ока людини для подвійної аутентифікації.

«Після проведення пілотної програми можливість оплати за допомогою PayEye з’явиться і в інших магазинах. Платежі без ризику або будь-якої помилки, незалежно від кількості користувачів у базі даних, вже доступні», — йдеться у повідомленні представників PayEye.

За матеріалами https://psm7.com
Обговорити з іншими читачами:
Погода