У популярних блогерів раптово зменшилася кількість підписників у Facebook

У популярних українських блогерів раптово зменшилася кількість підписників у Facebook. Повідомлення про це почали з'являтися у соціальній мережі сьогодні зранку.

Коментарі 1409
Фото: depositphotos.com
Фото: depositphotos.com
"А було 880 000. Нарешті люди дали вірну оцінку цьому негіднику", – іронічно написав на своїй сторінці Олексій Арестович.
"Доброго ранку. Facebook у примусовому порядку зменшив нам кількість підписників. Вчора у мене було понад 30 000, сьогодні 9 (тисяч – Liga.net). І так в усіх знайомих, здається. Як ми тепер одне одного будемо бачити у стрічці?" – звернула увагу українська письменниця Тамара Горіха Зерня.

Така ж проблема відбувається зі сторінками й інших лідерів думок. У Каті Осадчої зараз 9973 підписники замість 90 000, у CEO в Ajax Systems Олександра Конотопського – 9944 замість 18 000.

Утім, дуже скоро користувачі зійшлися на думці, що це лише тимчасовий збій соціальної мережі. Вони помітили, що у президента України Володимира Зеленського зараз теж лише 9994 підписники, хоча ще вчора було понад 3 млн читачів. Власник соцмережі Марк Цукерберг теж за ніч розгубив свої 119 млн читачів.

У Meta цей інцидент поки що не прокоментували.

За матеріалами https://tech.liga.net
Обговорити з іншими читачами:
Погода