У Росії визнали терористичною організацією Meta, якій належать Facebook та Instagram

До переліку екстремістських та терористичних організацій Росфінмоніторингу також увійшов антивоєнний рух Весна.

Коментарі 1941
Орган, що займається виявленням доходів від нелегальної діяльності, вніс Meta до національного реєстру терористичних та екстремістських організацій.

Причиною цього рішення, ймовірно, стали заходи компанії, спрямовані на протидію російській агресії у соціальних мережах, що їй належать.

Складна історія взаємовідносин РФ та Meta почалася навесні, коли у Facebook відмовилися забороняти агресивні висловлювання проти російських військових злочинів. У Кремлі це розцінили як «публічні заклики до екстремізму й тероризму», тому Meta і її сервіси Instagram і Facebook були визнані екстремістськими і заборонені на території РФ.

Як повідомляє російське ЗМІ Readovka, СК РФ вже порушив кримінальну справу проти Meta і найближчим часом усі сервіси компанії, включаючи раніше дозволений WhatsApp, на території цієї держави можуть бути заблоковані.

Як запевнив член Радфеда РФ Андрій Клішас, оплата реклами в будь-якій соціальній мережі, що належить Meta, стане злочином. Подібні вкладення вважатимуться підтримкою терористичної організації, кваліфікуватися згідно з КК РФ і каратися позбавленням волі на строк до восьми років.

Клішас окремо уточнив, що придбання акцій Meta не вважатиметься спонсоруванням тероризму.

Крім американської компанії, до переліку терористів потрапив також антивоєнний рух Весна, який закликав росіян виходити на мітинги проти війни в Україні.

За матеріалами https://techno.nv.ua/
Обговорити з іншими читачами:
Погода