У складі топ-менеджменту Olkom Group відбулися зміни

У групі компаній Olkom з 26 травня 2022 року відбулися серйозні кадрові зміни. Відсторонено від повноважень та призупинено дію трудових договорів трьох членів топ-менджменту, які займали ключові посади в компанії.

Коментарі 1262

«На період з'ясування всіх обставин діяльності посадових осіб у складний для країни час офіційно відсторонено від своїх обов'язків Голову правління ПрАТ «КМЗ» Н. Лещенко. Призупинено дію трудових договорів з фінансовим директором С. Мироненко та керівником служби безпеки С. Цицкуном», – прокоментувала ситуацію головний акціонер Olkom Group Ганна Олексенко.

На даний момент, у компанії створено нову дирекцію, яку очолює Ірина Амєліна та оновлено штат співробітників. «Це команда однодумців. І кожен співробітник – професіонал у своїй справі. Наша мета залишається спільною – працювати заради перемоги України та забезпечувати українців якісними продуктами харчування», – додала Ганна Олексенко.

Перед членами оновленої команди стоятимуть завдання, серед яких формування нової, якісної системи управління, оптимізація витрат і побудова ефективного ланцюга виробництва від отримання вхідної сировини до продажу продукції кінцевому клієнту.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода