У TikTok та Instagram з’явилися авторизовані спільноти МОЗ «Коронавірус інфо»

ЮНІСЕФ спільно з digital-агенцією Postmen запустило профілі «Коронавірус інфо», авторизовані МОЗ України у TikTok та Instagram»

Коментарі 1612

Зараз близько 15% усіх хворих на COVID-19 в Україні – люди віком від 11 до 30 років. Згідно з дослідженням проєкту U-Report ЮНІСЕФ та Мінмолоді, лише кожен четвертий опитаний у віці 14-34 років знає, як поводитись, щоб вберегтись від вірусу.

«Молодь треба розглядати не лише як частину населення у зоні ризику захворіти на COVID-19, а й як ефективних партнерів у боротьбі із цим захворюванням та його наслідками. Головне — говорити до молодих людей їхньою мовою та залучати їх через звичні для них платформи», — підкреслює Лотта Сильвандер, Голова офісу ЮНІСЕФ в Україні.

«Молодь може недооцінювати серйозність захворіти, чи стати носіями коронавірусу і заразити старших, для яких це стане смертельною хворобою. Однак, закликати їх до сумлінності може бути не найефективнішою стратегією – хайп і тренди – це те, що може працювати значно краще, чіпляючи спочатку емоційно і лише потім закріплюючись як навичка і раціональне усвідомлення», - говорить засновник Postmen Ярослав Ведмідь.

Створення каналів «Коронавірус інфо» в соцмережах має на меті  поглибити спілкування з молоддю, доносити достовірну інформацію про COVID-19 і давати корисні поради для протидії коронавірусу.

Зокрема, у TikTok запустили флешмоб #мийруки, який закликає піклуватися про здоров’я. А в Instagram створили спеціальний коронатест, щоб кожен міг перевірити свої знання правил карантину.

Підписатись на спільноти «Коронавірус інфо» — TikTok, Instagram.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода