Епіцентр запустив проєкт до школи, тепер у TikTok

Компанія «Епіцентр К» запустила у TikTok новий челендж до навчального року – «ШикиШкола», щоб внести трохи шкільного фану під час літніх канікул. Головними зірками челенджу та героями нового рекламного ролику стали відомі блогери: Аня Трінчер, Діма Варварук та Настя Захандревич.

Коментарі 1244

Суть челенджу «ШикиШкола» полягає в тому, щоб заспівати веселу пісню про школу та повторити динамічний танець. До речі, пісню, яка вже стала улюбленою серед користувачів ТікТок, написала відома українська співачка та автор пісень Джеррі Гейл.

«З кожним роком популярність TikTok в Україні зростає.  На сьогодні 8,5 мільйонів українців використовують соцмережу, щоб отримати свою щоденну дозу розваг. Опираючись на очевидний маркетинговий тренд, ми не змогли не спробувати його на власних комунікаціях. Пісня із запальним танцем про школу чудово лягла за основу нашої комунікації про знижки до -50% на товари до навчального сезону. Ми покладалися на фан та творчість. За два дні маємо мільйон охопленої аудиторії у соцмережах, - розповідає Chief Marketing Officer Epicentr K Ірина Шинкаренко.

Тренд активно поширюється у мережі TikTok, його вже підхопили відомі тіктокери:  епатажний блогер Олег Машуковський,  Саша Хава, Алекса та Андрій Splash та усі ті, хто хоче стати популярним у цій соцмережі. 

 video

Засновники тренду розповіли, що приєднавшись до челенджу у TikTok, є можливість виграти поїздку в тіктокерский будинок WhyNot House. Затусити з блогерами-мільйонниками та відзняти круті відео для власних соцмереж.

«Коли Епіцентр розповів нам про ідею проєкту, ми швидко розробили сценарій та перейшли до зйомок. Найбільшим викликом було – передати правильний шкільний дух, показати, що готуватися до школи можна весело. У цій історії є дуже багато позитивної енергії та святкового настрою. А коли ви послухаєте пісню, відразу захочете її наспівати та танцювати», - додав СЕО агентства WhyNot? Enot Євген Таллер.

Нагадаємо, що  компанія «Епіцентр К» активно використовує influence - маркетинг у власних рекламних кампаніях та навіть знімає власне шоу «Ліга блогерів», де 16 блогерів боряться за грошовий приз та звання кращого блогера країни.

 video
За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода