У травні відбудеться Ukrainian Digital Forum

15-16 травня пройде найбільша маркетингова онлайн-конференція Ukrainian Digital Forum. Це саме та подія для маркетологів і бізнесменів, яку ви шукали

Коментарі 864

Конференція відбудеться онлайн.

Захід передбачає інтенсивний формат навчання з двома днями online-виступів і окремий день для Q / A сесій зі спікерами.

Спікери із Gres Todorchuk, Banda, Fedoriv, Vintage Web Production та ще 8 СЕО і топ-маркетологів українських агенцій будуть руйнувати стереотипи маркетингу на прикладі своїх кейсів.

Конференція буде цікава для тих, хто розуміє, що стандартних кроків вже недостатньо для стабільного зростання бізнесу, а сухі розмови про стратегічну стратегію не дають ніякого результату. Власники та СЕО компаній зрозуміють, як правильно будувати відділи маркетингу та продажів, навчаться грамотно оцінювати результативність рекламних кампаній та формувати вектор дій в сучасних умовах ринку. Маркетологи розберуться у сфері з усіх сторін: від бренд-стратегії до web-аналітики, щоб відкрити для себе нові напрямки.

Також учасники отримають нові контакти та знайомства в закритому Telegram-каналі – 3000+ підприємців, маркетологів, дизайнерів та фрілансерів, які можуть стати вашими колегами, підрядниками чи партнерами.

Реєструйтеся сьогодні, доки ціни не зросли, на сайті за посиланням.

Обговорити з іншими читачами:
Погода