У центрі Києва засвітився прапор із серіалу «Козаки. Абсолютно брехлива історія» на 35-поверховій будівлі

До Дня козацтва, 14 жовтня, будівля ТРЦ Gulliver у центрі Києва засвітилася кольорами прапора з пригодницького серіалу «Козаки. Абсолютно брехлива історія», прем’єра якого незабаром відбудеться на телеканалі ICTV.

Коментарі 1877

14 жовтня українці відзначатимуть одразу три свята: Свято Покрови Божої Матері, День захисника України та День українського козацтва. З цієї нагоди 35-поверховий хмарочос Gulliver протягом тижня будуть підсвічувати козацьким прапором, що спеціально розробили для комедійного серіалу ICTV про козаків. Транслюватимуть зображення щодня з 12 по 18 жовтня з 18:00 до 22:30. 

Червоний прапор із зображенням шаблі та двох зірок, що утворюють смайл, можна побачити кожні 3 хвилини з будь-якої точки в центрі міста і його найближчих районів.

«Козаки. Абсолютно брехлива історія» – перший в Україні комедійний екшн-серіал про козаків, знятий за підтримки Уряду України та Міністерства культури та інформаційної політики України. Сюжет розповість про козаків, Запорізьку Січ і героїчні пригоди, що відбулися у вигаданому світі кінця XVI століття.

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода