У цьому році на електронну комерцію буде приходитися 33% роздрібних продажів

Огляд роздрібних продажів за каналами у період з 2016 до 2026 років.

Коментарі 1893

- Очікується, що в цьому році на електронну торгівлю буде приходитися третина (33%) продажів серед мережевих роздрібних компаній у всьому світі.

- У 2026 році цей показник зросте майже до двох п’ятих (39%) на тлі стабільних або все менших продажів у оффлайн-магазинах у всьому світі.

За даними сестринської компанії WARC під назвою Edge by Ascential, очікується,  що в цьому році на електронну торгівлю буде приходитися третина (33%) продажів серед мережевих роздрібних компаній у всьому світі, у порівнянні з показником 23% до пандемії у 2019 році.

Таке зростання ймовірно буде продовжуватися і надалі, а в 2026 році частка електронних продажів складе майже дві п’яті (39%). Це відбуватиметься на тлі стрімкого зростання онлайн-продажів і стабільних або все менших продажів у оффлайн-магазинах у всьому світі.

Водночас на роздрібну торгівлю в магазинах все ще приходиться більшість продажів, хоча за деяких дослідженнями споживачі надають перевагу поєднанню онлайн- і оффлайн-покупок.

Компанія Edge by Ascential також виявила, що з майже 2500 проаналізованих мережевих роздрібних компаній 60% тепер пропонують доставку протягом двох один (або швидше), а майже 30% роблять доставку за 30 хвилин.

Унаслідок зростання попиту деякі з найбільших роздрібних компаній розвивають нові рекламні стратегії – за прогнозами WARC Data реклама в електронній торгівлі зазнає найбільшого розвитку в цьому році, а її витрати збільшаться на 26,8%.

Бренди також відповідають на таке стрімке зростання, об’єднуючи разом свої команди з електронної торгівлі та цифрового брендингу, зокрема про такий підхід повідомили 25% маркетологів.

Переклад матеріалу підготувало бюро перекладів та локалізації Workogram.

sostav.ua

Обговорити з іншими читачами:
Погода