У цьому році продажі предметів розкоші досягнуть рекордної позначки 283 млрд. євро

Огляд світових продажів предметів розкоші за період між 2001 та 2021 роками.

Коментарі 3177

- Очікується, що у цьому році обсяг продажів особистих предметів розкоші досягне позначки 283 млрд. євро, що на 29% більше у порівнянні з різким спадом у 2020 році та на 1% вище показників до пандемії.

- Проте відновлення відбувається нерівномірно – в основному зростання спостерігається у Китаї та Сполучених Штатах, у той час як в Європі та Японії процес відновлення проходить значно повільніше.

За даними консалтингової компанії Bain & Company, цьогорічні продажі предметів розкоші ймовірно перевищать показники, що існували до пандемії.

Очікується, що в цьому році обсяг продажів особистих предметів розкоші досягне позначки 283 млрд. євро, що на 29% більше у порівнянні з різким спадом у 2020 році та на 1% вище показників до пандемії у 2019 році. Цьому посприяли молоді споживачі (Покоління Y і Z), які до 2025 року ймовірно складатимуть 70% ринку.

Проте відновлення відбувається нерівномірно – в основному зростання спостерігається у Китаї та Сполучених Штатах, високі показники також були виявлені на Близькому Сході. Для порівняння, Європа, Японія та решта країн Азії (за виключенням Китаю) відновилися лише частково та не досягнули рівня до пандемії. Очікується, що Японія зможе повністю відновитися до 2023 року, а Європа – до 2024 року.

На ринку предметів розкоші більше значення почали відігравати онлайн-продажі та секонд-хенд.

За останні два роки обсяг онлайн-продажів виріс майже вдвічі і зараз оцінюється в 62 млн. євро. З них дві п’ятих (40%) приходяться на вебсайти брендів, у той час як в 2019 році цей показник сягав 30%. Важливішу роль також почали відігравати багатоканальні продажі.

У період з 2017 по 2021 років ринок секонд-хенду зростав у п’ять разів швидше, ніж продажі з перших рук, збільшившись за цей час на 65% у порівнянні з 12%.

Ринок також стає більш концентрованим, зокрема провідні бренди збільшують свої розміри та частку на ринку – вони займають майже 33% ринку в порівнянні з 17%, виявленими у 2000 році.

Загалом, очікується, що цього року обсяг ринку предметів розкоші та вражень досягне 1,1 трлн. євро, але цього все ще недостатньо, щоб перевищити рівень 2019 року.

Додаткові дослідження свідчать про те, що клієнти, які вперше роблять покупку, стають дедалі важливішими, і саме вони зумовлять 88% зростання ринку модних речей преміум-класу в 2021 році. Водночас, оскільки молода аудиторія починає відігравати вагомішу роль, брендам преміум-класу варто обдумати свою стратегію та зосередитися на екологічній відповідальності та цифровій взаємодії.

Переклад статті підготувало бюро перекладів та локалізації Workogram.

Фото: https://depositphotos.com.

sostav.ua

Обговорити з іншими читачами:
Погода