У Viber запущена нова функція «Мої нотатки»

У користувачів Rakuten Viber з'явився персональний чат для нотаток, який дозволить організувати своє життя в рамках одного додатку.

Коментарі 3337
Rakuten Viber, один зі світових лідерів на ринку додатків для спілкування, оголошує про запуск нової функції «Мої нотатки». Вона допоможе систематизувати події від найважливіших до незначних, спростити повсякденні завдання, а також зробить взаємодію з користувачами по всьому світу ще ефективнішою.

Щоденна діяльність людей передбачає постійний режим багатозадачності: робота, отримання повідомлень, дзвінків, відеофайлів — відстежувати все це одночасно досить важко. Тому Viber створив «Мої нотатки» — спеціальний розділ в списку чатів, в якому можна записувати актуальні справи, зберігати фотографії, нагадування і багато чого. Глобальна аудиторія Viber налічує понад 1 млрд користувачів, які надсилають в додатку понад 7 млн повідомлень за хвилину. «Мої нотатки» дозволять упорядкувати щоденні завдання, зробивши користувацький досвід ще ефективнішим.

Рішення розроблено для щоденного обміну даними та організації задач в рамках одного додатку для спілкування. Воно дозволяє:
⦁ Створювати списки справ та відмічати їх виконання;
⦁ Зберігати улюблені повідомлення, відео, фото та наклейки в одному місці;
⦁ Синхронізувати дані з будь-яким пристроєм (наприклад, смартфоном, комп’ютером, планшетом);
⦁ Встановлювати нагадування для важливих (майбутніх) подій.

«Ключовий пріоритет для нас — зробити повсякденне життя користувачів Viber ще зручнішим, і нова опція «Мої нотатки» якраз дозволить нам вийти на новий рівень в досягненні поставленої мети, — зазначив Офір Еяль (Ofir Eyal), операційний директор Rakuten Viber. — Завдяки надійному захисту особистих даних і поліпшеному користувацькому досвіду люди довіряють нашому додатку. Ми раді запропонувати їм новий інструмент, за допомогою якого можна з легкістю організовувати свої думки, бажання і щоденні завдання в рамках однієї платформи».

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода