Uber Eats: рік роботи сервісу доставки їжі в Україні

Рік тому компанія Uber вперше запустила сервіс із замовлення і доставки їжі Uber Eats в Україні з мобільного додатку.

Коментарі 1409

Uber Eats дає людям можливість отримати свіжоприготовані страви зі своїх улюблених ресторанів сім днів на тиждень. Всього за 12 місяців Uber Eats доставив більш ніж 250 000 кг їжі, що приблизно відповідає вазі 9 пам'ятників Богдану Хмельницькому на Софійській площі!

На даний момент Uber Eats повноцінно працює вже в 3 містах України - Києві, Львові та Одесі. Партнери сервісу, а це більше ніж 800 ресторанів, пропонують різноманітні страви на будь-який смак і бюджет. В додатку представлена українська, італійська, азіатська, арабська, грузинська та інші кухні. Також можна знайти і пропозиції для веганів і вегетаріанців. У числі партнерів відомі мережеві і місцеві заклади, такі як Пузата Хата (5 ресторанів) і Pesto Cafe (15 ресторанів), ресторани Musafir, Milk Bar, Adelle, Pizzeria Napule, БагатоЛосося, The Burger, NOA, Tikithai, Epic Cheeseburger Cafe, Кебабця , WOKPIZZA, Тісто, Перша Ліпша Шаурма, TAWOUK і інші.

За час роботи Uber Eats в Україні, компанія зібрала і проаналізувала смакові вподобання українців в трьох містах, де доступна послуга: в Києві перші рядки популярності зайняли українська і азіатська кухні. У Львові користувачі частіше за інших вибирали кебаби і азіатські страви, а в Одесі найпопулярнішими є азіатські страви - вок і рамен. Крім того, у всіх містах користувачі люблять гамбургери.

У Києві та Одесі пікові години для замовлення їжі припадають на обідній час, в той час як жителі Львова роблять більше замовлень під час вечері. Замовлення їжі на сніданок найбільш популярний суботнім ранком. Самий піковий день тижня для замовлень Uber Eats - п'ятниця. Сервіс відмінно підходить офісним співробітникам, які замовляють їжу в робочий час, і таких користувачів на платформі більшість. Інші аудиторії, які часто роблять замовлення - великі компанії і сім'ї з дітьми, які занадто цінують свій вільний час, щоб витрачати його на приготування їжі вдома.

Ігор Ковальов, генеральний директор Uber Eats Україна

Uber Eats пропонує своїмкористувачам безпрецедентну зручність, вибір і надійність, щоб вони моглиотримувати їжу, яку люблять, з доставкою туди, де вони знаходяться. З сотнямипропозицій, доступних одним натисканням кнопки - від вишуканих до простих уприготуванні страв - Uber Eats - це найкращий спосіб отримати відмінну їжу,доставлену зі швидкістю Uber. Ми докладемо всіх зусиль, щоб зробити нашу службудоставки їжі доступною для більшої кількості міст України.

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода