UCS 2020: конкурсні дедлайни продовжено до 30 квітня

Дедлайн подачі робіт на конкурси Ukrainian Creative Stories продовжений ще на один тиждень. Конкурсні роботи можна буде подати до 30 квітня. У креаторів є ще один шанс продемонструвати свої проекти 130 членам журі з 30 країн світу.

Коментарі 3930

Оргкомітет UCS продовжив дедлайн реєстрації конкурсних робіт на Київський Міжнародний Фестиваль Реклами 2020, WOW DONE AWARDS 2020, ADC*UA Awards 2020 та Ukrainian Design: The Very Best Of 2020 до 30 квітня.

Це останній шанс побачити себе в числі учасників конкурсної програми і, сподіваємось, переможців конкурсів UCS. Встигніть зареєструвати свої роботи, інакше всі конкурсні нагороди дістануться конкурентам.

Зареєстровані проекти будуть оцінювати 17 незалежних одна від одної команд судів – 10 міжнародних складів журі всіх медійних та немедійних комунікацій, 4 клієнтських та 3 команди з креативними директорами провідних агентств України (члени Клубу ADC*UA), які є численними переможцями міжнародних фестивалів/конкурсів і учасниками міжнародних суддівських команд, включаючи Cannes Lions. Члени журі конкурсів UCS суворо, але справедливо судитимуть кожну роботу.

Бали, отримані на конкурсах UCS, визначать долю креативного сезону України, адже всі конкурси UCS входять до Національного рейтингу креативності та майстерності комунікаційних агентств України сезону 2020.

Рекомендуємо не відкладати завантаження робіт на останній день, а реєструватися на сайтах конкурсів прямо зараз. Звертаємо увагу учасників, що заявка вважається прийнятою на конкурс тільки після запиту рахунку.

З усіх питань участі у конкурсах звертайтеся до оргкомітету – [email protected], [email protected].

sostav.ua

Обговорити з іншими читачами:
Погода