UFC обрав партнером український горілчаний бренд

UFC — найвідоміша в світі організація зі змішаних бойових мистецтв. Лідеру українського горілчаного ринку Nemiroff вдалося підняти Україну на цей рівень — у якості першого за 25 років історії партнера UFC у категорії Official Vodka Partner.

Комментарии 1269

Щорічно глядачі понад 1 мільярду телевізійних трансляцій 40 різними мовами у більш ніж 160 країнах дізнаються про український бренд, визнаний гідним ексклюзивного спонсорства UFC у новій категорії Official Vodka Partner. За умовами контракту про співробітництво, Nemiroff як офіційний горілчаний партнер отримує інтегровану присутність бренду у всесвітньо відомому октагоні UFC на всіх заходах.

«Ми дуже раді, що Nemiroff приєднується до нас у якості першого в світі партнера в категорії горілки. Алкоголь та міцні напої продовжують залишатися важливою складовою нашого спонсорського бізнесу, а глобальна популярність Nemiroff допоможе зростанню бренда UFC та ММА в усьому світі», — прокоментував початок партнерства з українським брендом Пол Асенсіо (Paul Asencio), старший віце-президент UFC з питань глобального партнерства.

Кількарічна угода передбачає додаткові активації в межах партнерства: інтеграцію бренду Nemiroff у телевізійні трансляції UFC, проведення дегустацій продукції, підтримку в digital медіа тощо.

 «Бачення та цінності UFC є дуже релевантними та співставними з ДНК бренду Nemiroff. Затверджуючи Nemiroff у якості офіційного горілчаного партнеру UFC, ми будуємо довгострокову стратегію розвитку бренду та націлені на значне розширення бізнесу в інших країнах світу», — зазначив Юрій Сорочинський, генеральний директор компанії Nemiroff.

27 жовтня можна буде знову побачити Nemiroff у всесвітньо відомому октагоні на UFC FIGHT NIGHT: VOLKAN VS SMITH.

За матеріалами прес-релізу

Обсудить с другими читателями:
Погода