Uklon створив неформальну Конституцію сервісу

28 червня Україна відзначає День Конституції. Надихнувшись важливим державним святом, український онлайн-сервіс виклику авто Uklon вирішив написати свою неформальну Конституцію, де висвітлив головні засади сервісу, права та свободи райдерів і драйверів.

Коментарі 1268

Команда Uklon створила своєрідну Конституцію, у якій зібрала свої "права" та "свободи" користування сервісом. Головна ідея – спонукати користувачів знати свої права та не порушувати права інших. Перейматися та боятися не потрібно, а прислухатися – бажано. Кожен пасажир і водій має відчувати свою цінність будучи з Uklon та бути певним, що його бажання почують та імплементують у сервіс.

“Готуючи комунікацію до Дня Конституції України ми згадали, що за даними істориків, перша Конституція у світі була написана українським гетьманом Пилипом Орликом. Тож, надихнувшись історією нашої держави, Uklon, як українська компанія та провідний райдхелінг сервіс створив свою неформальну Конституцію Uklon. Це жартівливо-серйозна збірка прав і свобод для наших райдерів і драйверів, створена на основі інсайтів та відгуків наших користувачів”, – розповіла Валентина Родіна, Marketing Communications Manager в Uklon.

Не всі принципи та парадигми можна контролювати чи простежувати їх дотримання, та зі свого боку компанія гарантує завжди їх оберігати та вдосконалювати. Кожне з правил, яке прописане у Конституції Uklon, буде доповненням у налагодженні роботи сервісу на етапі масштабування та виходах на нові ринки.  

Долучитися до доповнення своїх варіантів статей Конституції пропонують у соціальних мережах компанії. А ознайомитися з основним документом, який визначає порядок і принципи райдхелінг сервісу можна на сторінці проєкту.

За матеріалами пресрелізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода