Uklon виходить на міжнародний ринок

З травня сервіс працюватиме в Азербайджані

Коментарі 753

Український онлайн-сервіс виклику авто Uklon оголосив про вихід на міжнародний ринок. У травні 2023 року в Азербайджані Uklon запускає технологічний проєкт – онлайн-сервіс виклику авто у стратегічному партнерстві з локальним маркетплейсом Umico. Cервіс буде доступний у столиці Баку. 

В Азербайджані Uklon надаватиме сучасне рішення для онлайн-замовлення авто, що включає Uklon App – застосунок для пасажирів та Uklon Driver App – застосунок для водіїв. Крім того, для користувачів діятиме програма лояльності, у межах якої оплачувати поїздки можна буде накопиченими бонусами Umico. 

Сьогодні Umico – це відома в Азербайджані онлайн-платформа, яка активно розвивається та прагне побудувати прогресивну цифрову екосистему в країні. 

Програма лояльності Umico Bonus існує вже чотири роки та за цей час залучила понад 1500 компаній, за покупки яких можна отримувати бонуси. 

«Останні роки ми шукали та розглядали різні можливості для розвитку бренду Uklon на зовнішніх ринках. Ми розпочинаємо з Азербайджану, де починаємо свою роботу під брендом Uklon у межах партнерства з програмою лояльності Umico Bonus. У нас сильна локалізація бізнесу в Баку, ми добре розуміємо свою нішу, свого клієнта та орієнтуємося на ринок. У нас багато переваг, які коротко можна описати як – клієнтоорієнтованість по відношенню і до райдерів, і до драйверів. Тож ми віримо у найамбітніші результати у партнерстві з Umico, потужним технологічним гравцем на локальному ринку», – розповів Сергій Смусь, операційний директор та співзасновник Uklon.

За матеріалами пресрелізу 

Обговорити з іншими читачами:
Погода